decor-home-3.png

Umelecké a remeselné kurzy v Hoblina Gallery

Pravidelné výtvarné kurzy ponúkajú od roku 2020 pre verejnosť neštandardný, zážitkový priestor rozvíjania tvorivých zručností a súčasne miesto aktívneho relaxu. Sú ideálnou alternatívou voľnočasových aktivít pre všetky vekové skupiny a úrovne výtvarných nadšencov, amatérov, úplných laikov a chronických začiatočníkov.

Kurzy sú výukové, ale tiež relaxačné. Vedú ich skúsení lektori. Ich hodiny sú plné tichého sústredenia a skúmania vlastných výtvarných možností. Občas sa z našich ateliérov ozve aj výbuch smiechu, no ten chápu len zúčastnení.  Sú vhodné tiež pre tých, ktorí hľadajú ukľudnenie po hektickom pracovnom dni.

Od všetkých našich kurzov môžete očakávať, že si v nich prehĺbite znalosti a techniky jednotlivých výtvarných praktík. Pravidelnou návštevou kurzov sa budete stále viac a rýchlejšie zdokonaľovať. Lektori vás navedú, vaše skúsenosti tak budú oveľa efektívnejšie, než keby ste to skúšali sami doma bez lektora.

Materiál

Základný materiál je v cene kurzu. Na úvod dostanete základné vybavenie. Ďalší špeciálny materiál si po dohode budete obstarávať v priebehu návštevy kurzu.

decor-1.png

Kurzy vizuálneho umenia vhodné pre začiatočníkov a pokročilých

rozvoj tvorivosti, fantázie a estetického cítenia, uvoľňuje napätie, stres a uspokojuje potrebu zmysluplnej činnosti